Вівторок, 14.05.2024, 02:38

від  28.04.2016р. № 15

Про  заходи від пожежі

на пожежонебеспечний період

З метою посилення охорони лісів від пожеж і поліпшення організації боротьби з лісовими пожежами на території сільської ради, відповідно до листів Державних підприємств "Голопристанське лісомисливське господарство" від 01 березня 2016 року № 101 та "Збур'ївське лісомисливське господарство" від 14 березня 2016 року № 01-01/47, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Зобов’язати власників земельних ділянок, що межують з лісовими насадженнями, виконувати протипожежні заходи по недопущенню лісових пожеж, своєчасно поновлювати мінералізовані смуги та протипожежні розриви, заборонити спалювання сухої трави та пожнивних залишків.

1.1. Підвищити вимогливість та відповідальність керівників господарств по дотриманню пожежної безпеки на всіх об’єктах виробництва, притягувати до сурової відповідальності осіб, винних у порушені встановлених правил пожежної безпеки.

2. Спеціалісту із земельних питань сільської ради Лавренчуку А.М. організувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки, а також про тимчасову заборону відвідування лісів та в’їзду до них транспортних засобів у пожежонебезпечний період.

2.1. Під час пожежонебезпечного періоду заборонити складання скирд сіна, соломи,  звалювання у лісових насадженнях сміття; випалювання  трави та інших рослинних решток на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали).

3. Директору КП «Явір» Конику О. М. забезпечити забір води з башти пожежними машинами.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на спеціаліста із земельних питань сільської ради Лавренчука А.М.

Сільський голова                                                              Ю.В.Ніконов

від  28.04.2016р. № 16

Про виховання дітей в

в неблагонадійних сім’ях

Заслухавши інформацію секретаря Таврійської сільської ради Мороз З.М. ,про неблагонадійні  сім’ї які проживають на території сільської ради, а саме; родини Романюк Ірини Володимирівни, Шарматової Лариси Володимирівни та Мікуленко Світлани Борисівни де бабуся опікується онуками. Проаналізувавши становище та догляд за дітьми в цих сім’ях виконавчий комітет Таврійської сільської ради

вирішив:

1. Тримати під постійним контролем неблагонадійні сім’ї.

2. Щоквартально опікунській та  жіночій  радам  проводити рейди-перевірки  сімей даної категорії.

3. По потребі проводити рейди без графіка.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію з депутатської діяльності та етики, охорони правопорядку, захисту прав людини, культури , спорту, охорони здоров’я, материнства й дитинства та соціального захисту.

Сільський голова                                                                   Ю.В. Ніконов

від 28.04.2016  № 17

Про надання дозволу на присвоєння

поштової адреси житловому будинку

Сінчук Л.В.

Розглянувши заяву гр. Сінчук Л.В. про надання дозволу на присвоєння

поштової адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами,розташованому в селі Таврійське Голопристанського району Херсонської області,керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Таврійської сільської ради

вирішив:

1.Житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами, який   належить Сінчук Любові Володимирівні, присвоїти поштову адресу:

Херсонська область Голопристанський район село Таврійське вулиця Лісна, будинок 39 .

2. Затвердити дозвіл на видачу рішень про присвоєння адреси будівлям, які знаходяться на території сільської ради, для мешканців села.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Ніконова Ю.В.

.

Сільський голова                                                     Ю.В. Ніконов

від 28.04.2016  № 18

Про надання під охорону

територію лісової посадки,

Лавриненку Ю.М.

Відповідно до ст.123,124,134 Земельного кодексу України, та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Згідно заяви Лавриненка Юрія Миколайовича про надання йому

під охорону територію лісової посадки яка прилягає до земельної ділянки фг. «Таврійський пасічник»;

Була створена тимчасова комісія у складі:

• Ніконов Ю.В. – голова комісії,
  • депутати сільської ради Кречетова Л.О., Лавренчук А.М., Кравченко Г.В. та член виконкому Соловйова Л.В.

Після вивчення даного питання з виїздом на місце спорів між  Лавриненком Ю.М. та членами громади, тобто на землі загального користування, які використовуються для випасу худоби мешканців села і прогону до пасовища,

виконавчий комітет Таврійської сільської ради:

вирішив:

1.Відмовити Лавриненку Ю.М. у наданні дозволу взяти під охорону територію лісової посадки.  В зв’язку з тим що землі загального користування під охорону не надаються.

2. Зобовязати Лавриненка Ю.М. в термін до 20.05.2016 року видалити встановлені огорожі з прилеглих територій фг «Таврійський Пасічник» на землях Таврійської сільської ради.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, навколишнього середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                         Ю.В. Ніконов

від 28.04.2016  № 19

Про встановлення меж

землі фг «Таврійський Пасічник»

Відповідно до ст.55 Земельного кодексу України та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Таврійської сільської ради:

вирішив:

1.Звернутися до проектної організації для встановлення меж землі фг. «Таврійський пасічник».

2. Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію з питань         земельних відносин, навколишнього середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                                Ю.В. Ніконов

Категорія: Рішення виконкому | Переглядів: 936 | Додав: Nikon | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »