Середа, 15.05.2024, 00:15

Головна » 2016 » Січень » 4 » Рішення У сесії Таврійської сільської ради сьомого скликання
Рішення У сесії Таврійської сільської ради сьомого скликання

Херсонської  області

П'ятої сесії Таврійської сільської ради сьомого скликання

від 25.12. 2015р. № 29

Про сільський бюджет
на 2016рік

Відповідно до Бюджетного кодексу України (зі змінами), Закону України „Про Державний бюджет України на 2015 рік”, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

в и р і ш и л а :

1.  Визначити на 2016 рік :

-доходи сільського бюджету у сумі   1507600,00 гривень.
в тому числі  доходи загального фонду бюджету у сумі 1444600,00гривень,  спеціального фонду – 63000,00 гривень (додаток 1 до цього рішення).

- видатки сільського бюджету на 2016 рік у сумі  1507600,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету у сумі 1444600,00 гривень та видатки  спеціального фонду бюджету у сумі 63000,00 гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2 до цього рішення) та головними розпорядниками коштів (додаток 3 до цього рішення).

-надання кредитів з загального фонду  сільського бюджету обласному фонду «Власний дім»-10000,00 гривень (додаток 4).

2.Визначити суму субвенції на освіту-817280 гривень, та на культуру-143720,00гривень.

Всього субвенції 961000,00 гривень.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 2000,00 гривень.

4.  Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:
- оплата праці працівників бюджетних установ;
- нарахування на заробітну плату;
- забезпечення продуктами харчування;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
- поточні трансферти населенню;

5.Розпоряднику коштів сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

6. Відповідно до ст..43 та 73 Бюджетного Кодексу України надати право виконкому сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету , пов’язаних  із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного  періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

7.Доручити голові сільської ради укласти угоду з головою районної ради про надання з районного бюджету та отримання сільською радою і використанням за цільовим призначенням коштів іншої субвенції на утримання установ дошкільної освіти та закладів культури».

8. Додатки 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

9. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету та фінансів.

Сільський голова                                                                       Ю.В.Ніконов

Категорія: Рішення сесії | Переглядів: 402 | Додав: Nikon | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2016  »